تصویر لودر
پایگاه اطلاع‌رسانی کانون بسیج رسانه شهرستان بافق
تاریخ انتشار : شنبه 8 مرداد 1401 - 21:31
-

فرمانده دفتر بسیج رسانه شهرستان بافق:

معتقد به کار تشکیلاتی و تصمیم‌سازی بر مبنای خرد جمعی هستم / پایش و تقویت رده‌های معاونت و مدیریت شورای دفتر بسیج رسانه را دنبال می‌کنم

معتقد به کار تشکیلاتی و تصمیم‌سازی بر مبنای خرد جمعی هستم / پایش و تقویت رده‌های معاونت و مدیریت شورای دفتر بسیج رسانه را دنبال می‌کنم
فرمانده دفتر بسیج رسانه شهرستان بافق، پایش و تقویت رده‌های معاونت و مدیریت شورای این دفتر را دستورجلسه ثابت جلسات این شورا دانست.

به گزارش روابط عمومی دفتر بسیج رسانه شهرستان بافق ؛ مهدی آخوندی، فرمانده دفتر بسیج رسانه شهرستان بافق در سومین جلسه شورای این دفتر به ضرورت تعامل شورا و مجمع اشاره کرد و گفت: از آنجا که اعتقاد به کار تشکیلاتی و تصمیم‌سازی بر مبنای خرد جمعی دارم، ضروری‌ست کلیه طرح‌ها و برنامه‌های فراگیر دفتر از مسیر مجمع بگذرد و در نهایت جهت اجرا ابتدا در شورای دفتر تصویب شود، فلذا تعامل نزدیک و صمیمانه شورا و مجمع را ضروری می‌دانم.

وی ضمن اشاره به تکالیف عمومی کلیه اعضای دفتر به ویژه اعضای کادر تصریح داشت: پایگاه اطلاع‌رسانی به نشانی اینترنتی RasanehBafq.IR روایت‌گر هرگونه رویداد و یا محتوا پیرامون دفتر بسیج رسانه بافق خواهد بود و به نحوی درگاه واحد اطلاع رسانی برای اعضاء نیز می‌باشد.

آخوندی، سازمان الکترونیک دفتر بسیج رسانه بافق را مکانیسم ارتباط اداری و سازمانی دانست و اظهار داشت: آخرین نامه‌ها، ابلاغ‌ها و امور سازمانی در حوزه فعالیت دفتر از طریق سازمان الکترونیک اطلاع رسانی خواهد شد و صرفاً برای هماهنگی و اطلاع‌رسانی بیشتر در کنار سازمان الکترونیک گروه‌هایی در شبکه‌های اجتماعی ایجاد شده است.

فرمانده دفتر بسیج رسانه شهرستان بافق به اهمیت پایش و تقویت رده‌های معاونت و مدیریت شورای دفتر اشاره و ابراز داشت: پایش و تقویت رده‌های معاونت و مدیریت شورای دفتر بسیج رسانه با نگاه استفاده از تجربیات گذشته، رصد وضعیت فعلی و تدوین برنامه آینده صورت می‌پذیرد.

مهدی آخوندی یکی از مهم ترین تکالیف شورای دفتر بسیج رسانه را ارائه برنامه و یا بررسی طرح‌های مجمع دانست و تاکید کرد: امیدوارم اولین جشنواره رسانه‌ای ابوذر شهرستان بافق که برنامه مصوب دفتر بسیج رسانه شهرستان می‌باشد، با تعامل اعضای شورای دفتر و مجمع بسیج رسانه و مساعدت مسئولان شهرستان، استان و ستاد به نحو مطلوب اجرایی و منتج به اهداف تعریف شده گردد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.